На Дніпропетровщині за добу врятували білку та їжака

logo
274566_na_dnipropetrovwini_za_dobu_vrjatuvali_bi.jpeg


На Дніпропетровщині за добу врятували білку та їжака

Вчора, 13 липня, у Дніпрі врятували білку, яка заплуталася в сітці на дереві. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДСНС України у Дніпропетровській області.

Сталося це на жилмасиві Тополя 2. Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що білочка заплуталася своїми хвостиком і лапками в сітці, що з нез’ясованих обставин знаходилася на дереві.

Тож, відразу фахівці Служби порятунку «101» за допомогою шанцевого інструменту розрізали сітку тим самим звільнивши білку з полону.

А 12 липня у Кривому Розі журналісти редакції Першого Міського врятували їжака, який впав у відкритий комунікаційний колодязь. 

Першими їжака виявили діти. Вони розповіли про тваринку, що потрапила у біду дорослим, а ті, в свою чергу, звернулися за допомогою до обслуговуючих їх будинок комунальників. Однак в «Жилсервіс» їм відповіли, що у фахівців немає часу займатися подібними питаннями.

Журналісти, навпаки, охоче відгукнулися на прохання городян, приїхали на місце НП і, спустившись в колодязь по драбині, дістали з нього їжака. Тварина виглядала цілою і неушкодженою.

Автор: Іван МУРАХА


А поделиться?