На Дніпропетровщині відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед школярів

У селищі Чкалове, Нікопольського району, Дніпропетровської області відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед школярів у поштовху довгим циклом (юнаки) та у ривку (дівчата). Про це УНН-Центр повідомили у Дніпропетровській ОДА.

У змаганнях взяли участь 100 спортсменів із 12 регіонів країни, які змагалися у віковому цензі Ю-16 та Ю-18.

Серед молодших юнаків та дівчат чемпіонами у своїх вагових категоріях стали: Микола Сергеюк (Волинська область), Василь Гладирь (Дніпропетровська), Павло Карпченко (Рівненська), Олександр Яроцький (Харківська), Валерія Масловська (Харківська), Анжеліка Жужома (Полтавська).

Серед старших юнаків та дівчат чемпіонами у своїх вагових категоріях стали: Євген Палючик (Дніпропетровська), Віталій Колесник (Житомирська), Денис Катюха (Харківська), Олександр Шлапак (Житомирська), Марія Дзюбук (Рівненська), Анастасія Устінова (Дніпропетровська) та Альона Килипко (Харківська).

У командному заліку місця розподілилися так: І місце виборола Харківська область, ІІ місце — Дніпропетровська і ІІІ — Житомирська область.