На Дніпропетровщині ветеранів нагородили медалями Путіна

logo

image

95-річний місцевий ветеран Василь Волошко отримав медаль та поздоровлення від президента Російської Федерації. Родина пана Василя обурена.

Нагороджено Василя Волошко ювілейною медаллю до 75-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні, повідомляють на сайті 11 канал.

Старша дочка ветерана розповідає, що три тижні тому зателефонували з міської ради ветеранів Новомосковська і попросили забрати відзнаку.

Жінка одразу ж хотіла повернути посвідчення. Та коли емоції вщухли, вирішила зберегти небажані нагороди як речовий доказ.

“Це все речові докази, а я вважаю, що це злочин проти нашої держави. Сьогодні, коли йде війна, коли проти нас воює Росія, крім обурення, прямої злості – нічого не може бути”, – каже жінка.

Такі самі відзнаки отримали ще 14 ветеранів.

До Новомосковська 15 відзнак з РФ надійшли від обласної ради ветеранів Харкова. Відомо, що організація існує не так давно — рік і 8 місяців.

Тим часом голова Дніпропетровської організації всеукраїнського об’єднання ветеранів критикує як і тих, хто надсилав ці нагороди, так і тих, хто їх прийняв.

Підписуйтеся на сторінку «Діло» у Фейсбук