<>

На Дніпропетровщині тривають вибори в об’єднані територіальні громади

На Дніпропетровщині тривають вибори в об'єднані територіальні громади

Сьогодні, 29 жовтня, на Дніпропетровщині тривають перші вибори в 19 новостворених об’єднаних територіальних громадахі, інформує Дніпроград. 

Протягом дня, з 8:00 до 20:00, в регіоні працюватимуть 156 дільниць. Загалом на Дніпропетровщині територіальні виборчі комісії зареєстрували 1482 кандидати у депутати та 91 кандидати на посаду голів місцевих рад.

Зокрема, серед кандидатів у депутати 362 кандидати є самовисуванцями та 1137 кандидатів висунуті місцевими організаціями політичних партій. Що стосується кандидатів на посаду сільських, селищних та міських голів: 64 самовисуванці та 27 – висунуті політичними партіями. 

Найбільшою громадою по кількістю рад у Дніпропетровщині є Раївська ОТГ Синельниківського району, в яку об’єднались десять сільських рад. Друге місце займає Межівська селищна ОТГ — 7 сільрад. Третє місце — Юр’ївська ОТГ — 5 сільрад.

Станом на 11:00 серед порушень зафіксовано, що ДВК №120513 Раївської селищної громади дозволила проголосувати виборцю, у якого  адреса місця проживання не співпала з адресою у списках виборців. Дільнична виборча комісія хотіла видати виборчий бюлетень без перевірки місця прописки виборця. На прохання спостерігачів, виборча комісія перевірила місце прописку виборця.  Адреса проживання виборця не співпала: у  паспорті вказано вул. Лісна, 7, а у списках виборців — вул. Ліснича, 4. Дільнична виборча комісія провела голосування:  10 членів комісія проголосували “за” та дозволили виборцю проголосувати. При цьому, комісія не внесла про це запис у список з примітками виправлення.

Нагадаємо, виборчі дільниці охороняють 434 поліцейських, ще близько 300 поліцейських забезпечують правопорядок на прилеглій до виборчих дільниць території.

Автор: Дарина ТВАРА