На Дніпропетровщині стару амбулаторію реконструюють під сучасну дитячу лікарню (ФОТО)

logo

Share

Tweet

Pinterest

reddit

На Дніпропетровщині з’явиться ще одна сучасна дитяча лікарня. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко. 

Будівлю старої Нікопольської амбулаторії на проспекті Трубників перетворюють на лікарню. Реконструкція – державним та обласним коштом. Основні роботи вже виконані. Загальна готовність об’єкту – 95%.


Якою буде лікарня?

Оновлену лікарню обладнали пожежною сигналізацією, системами вентиляції та кондиціонування. Внутрішнє оздоблення готове повністю. Зображені на шпалерах яскраві кульки, казкові слони, машинки, кораблики та дракони допомагатимуть малечі швидше одужати. Стіни і кахлі також різнокольорові.

Нині залишилися «ремонтні дрібниці». Прикрутити плінтус, а ще встановити останні розетки та вимикачі.

Незабаром привезуть виготовлений на замовлення підйомник для пацієнтів з інвалідністю.

На першому поверсі дитячої лікарні розміститься поліклініка і консультативно-діагностичне відділення. На другому – стаціонар на 30 ліжок. У кожній палаті передбачений окремий санвузол та душова. У коридорах – гірки-літаки та гойдалки. Третій поверх – адміністративний. Там буде актова зала і кімната телемедицини.  

У Запоріжжі почали будувати сучасні приймальні відділення одразу двох лікарень (ФОТО)

Міні-парк біля медзакладу

Поряд з будівлею облаштували справжній міні-парк. Виклали з тротуарної плитки доріжки, провели освітлення, встановили лавки. Вже завезли молоденькі сакури, ще запланована висадка ялин, кущів ялівцю. Незабаром перед будівлею постелять рулонний газон. Вже на своєму місці запланований проєктом дитячий майданчик.

Коштом меценатів та місцевого бюджету у реконструйоване приміщення придбали меблі та необхідну техніку. У кожній палаті будуть нові функціональні ліжка, телевізори, холодильники, шафи і тумби. Око радуватимуть іграшки, а вікна прикрашатимуть римські штори з веселим візерунком.  

Після відкриття тут щодня прийматимуть близько 250 маленьких нікопольчан.

Фото: adm.dp.gov.ua