На Дніпропетровщині соціальні виплати здійснюють у повному обсязі

logo

image

На Дніпропетровщині соціальні виплати здійснюють у повному обсязі. У березні кошти отримають майже 470 тис родин області. Це державна допомога, пільги, субсидії. Про це під час брифінгу розповіла заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

«На Дніпропетровщині органи соцзахисту населення працюють у штатному режимі. У повному обсязі здійснили виплати усіх видів державної допомоги за лютий. Зокрема – родинам з дітьми, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, адресної допомоги на покриття витрат на проживання, пільг та субсидій», – сказала Ольга Горб.

Дніпропетровщина отримала понад 625 млн грн на виплати державної допомоги за березень. А також на оплату пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги. Це на 100% покриває потреби області, додала Ольга Горб.

У березні кошти отримають майже 470 тис родин. Зокрема, близько 60 тис родин з дітьми до 3 років, 30 тис людей з інвалідністю, 12,5 тис багатодітних та 10 тис малозабезпечених сімей, 7 тис самотніх матерів, майже 5 тис опікунів та батьків-вихователів сиріт.

Отримати виплати можна буде у відділеннях уповноважених банків або Укрпошти.