На Дніпропетровщині прокуратура подала до суду на Держгеокадастр

logo
190619_na_dnipropetrovwini_prokuratura_podala_do.jpeg


На Дніпропетровщині прокуратура подала до суду на Держгеокадастр

Прокуратура подала до Господарського суду Дніпропетровської області позов щодо обласного управління Держгеокадастру про визнання наказу про поновлення договору оренди землі протиправним і про його скасування. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу прокуратури.

Встановлено, що Головним управлінням Держгеокадастру у Дніпропетровській області, незважаючи на фактичне  припинення  договірних  орендних відносин з фізичною особою більше двох років тому, безпідставно видано наказ про поновлення договору оренди землі загальною площею близько 58 га вартістю  понад 5 млн. грн., чим  безпідставно створено умови для набуття громадянином права оренди земельної ділянки без проведення земельних торгів, як це передбачено ст.124 Земельного кодексу України.

Зазначимо, на засіданні Ради регіонального розвитку у Києві Прем’єр-міністр Володимир Гройсман відсторонив від виконання обов’язків голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру Олега Цвяха. 

На Держгеокадастр поскаржився голова Васильківської райдержадміністрації Дніпропетровської області Сергій Літвінов. Він повідомив, що від служби в усіх регіонах присутні так звані «смотрящі». Також Літвінов повідомив присутнім на засіданні, яке очолює президент Петро Порошенко, що в його районі зупинилася видача земельних ділянок учасникам антитерористичної операції на сході країни.

Зі свого боку Порошенко зазначив, що ані він, ані уряд, ані політична коаліція ніяких «смотрящих» не призначає і жодного відношення до них не має.

Автор: Іван МУРАХА


А поделиться?Читайте также: