На Дніпропетровщині продовжують ліквідовувати наслідки дощу та готуються до нової негоди

logo

На Дніпропетровщині ліквідують наслідки дощу, що стався у ніч на 21 липня, та готуються до штормового попередження на 22 липня. Про це повідомила речниця надзвичайників в області Дар’я Гречищева.

Гроза та шквальний вітер вивели з ладу 55 ліній електромереж та 790 трансформаторних підстанцій області. 80 населених пунктів виявилися знеструмленими. Найбільше відключень сталося у Верхньодніпровському, Солонянському, Підгороднянському, П’ятихатському, Царичанському районах та у Кривому Розі. Крім того, рятувальники області здійснили 12 виїздів, щоб прибрати повалені дерева з доріг.

«Зранку ми вивели бригади, зараз працює 150 спеціалістів та 52 одиниці техніки. За таких же погодних умов як зараз, якщо повторно не буде дощу та сильного вітру, до кінця дня плануємо відновити електропостачання усім населеним пунктам», — говорить представник ДТЕК «Дніпровські електромережі» Юрій Малий.

«Якоїсь критичної ситуації в області та в місті Дніпро немає, проте у нас також оголошено штормове попередження і складні погодні умови на завтра. Тому не варто розслаблятися ні екстреним службам, ні населенню. Слід дотримуватися заходів безпеки: не паркувати автомобілі під аварійними деревами, під металевими конструкціями, не виходити на плавзасобах на воду, дотримуватися правил безпеки під час блискавки», — говорить речниця надзвичайників в області Дар’я Гречищева.

На Дніпропетровщині продовжують ліквідовувати наслідки дощу та готуються до нової негодиДСНС у Дніпропетровській області

На Дніпропетровщині продовжують ліквідовувати наслідки дощу та готуються до нової негоди

Негода на Дніпропетровщині: 80 населених пунктів частково знеструмленіПовалені дерева, град і блискавка, що увімкнула фонтан. Коли припиниться негода в Україні

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро