На Дніпропетровщині працівники Держекоінспекції проігнорували повідомлення щодо розкрадання піску на сотні мільйонів

logo

Співробітники Державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області поховалися від активістів ГО «Стоп корупції», які приїхали до міста спеціально для того аби повідомити про злочин.
Derzhekoinspektsiya Dnipro
Працівники Держекоінспекції зачинились у кабінетах Фото: СтопКор

«Ми зараз звертаємося до керівника Державної екологічної інспекції України Андрія Мальованого. Пане Мальований, ми вимагаємо, щоб ви негайно звільнили заручників, які зачинился у будівлі і нічого не роблять. Наша ціль – не проводити акції, а проінформувати про нелегальну точку видобутку піску, яку ми зафіксували в Петриківському районі Дніпропетровської області. Ми встановили, що завдано збитків на сотні мільйонів гривень, які б могли потрапити до українського бюджету. Проте ці трутні сидять і нічого не роблять. Я ще не бачив такого, щоб громадяни звертались до державного органу, ходили попід вікнами, а їх просто ігнорували. Ніхто навіть не може підняти п’яту точку та прийняти інформацію про злочини. Навіть трубку не беруть. Як можна працювати з цим органом? Вимагаємо всіх звільнити!», – наголосив на бездіяльності голова правління організації Ігор Бондарчук.

Derzhekoinspektsiya Dnipro
Активісти закликали прийняти інформацію про злочин Фото: СтопКор

У результаті діалог з Держекоінспекцією не склався, а працівники, які поховались, викликали поліцію.

Зазначимо, на днях активісти виявили піщаних нелегалів, які незаконно видобули близько 300 тисяч тонн піску. Розмір завданих зловмисниками збитків вимірюється десятками мільйонів гривень. Йдеться про точку, де діє ФОП Маляр, вона – в Петриківському районі Дніпропетровської області.

vidobutok pisku Dnipro
Наслідки незаконних копачів

Правозахисник нагадав, що деякий час тому організація вже звертала увагу правоохоронних органів на функціонування нелегального кар’єру, однак – безрезультатно.

Враховуючи системну корупцію та розкрадання державних копалин в області, у цей же день в місті Кам’янське відбулось урочисте відкриття 76-го відокремленого підрозділу ГО «Стоп корупції». Очолив його місцевий активіст Сергій Худович.

oseredok Kamyanske stopcor
Фото: СтопКор

oseredok Kamyanske stopcor
Урочисте відкриття осередку Фото: СтопКор

Читати також:

Поділитись