На Дніпропетровщині піротехніки знищили чотири застарілі боєприпаси

logo

image

Протягом двох днів фахівці групи піротехнічних робіт ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області чотири рази залучались до робіт зі знищення вибухонебезпечних предметів на території області. Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у дніпропеттровській області.

Так, 7-го квітня, у Криничанському районі неподалік села Крута Балка під час прогулянки чоловік виявив предмет, схожий на застарілу гранату Ф-1. Також надійшло повідомлення від громадянина про те, що під час польових робіт поблизу села Ізлучисте Софіївського району виявлено предмет, схожий на застарілий артилерійський снаряд калібру 76 мм.

Цього ж дня у Дніпровському районі, 700 м на захід від села Новоолександрівка, під час розкопок кургану Дніпровською археологічною експедицією інституту археології, виявлено предмет, схожий на артилерійський снаряд калібру 76 мм.

8-го квітня, о 08:46 у Софіївському районі поблизу села Нововітебськ під час збору дров чоловік виявив предмет, схожий на застарілу ручну протипіхотну гранату РГ-42.

Виявлені боєприпаси знищено шляхом контрольованого підриву. Місце події обстежено, додаткових вибухонебезпечних предметів не виявлено.

У селі на Одещині знайшли майже 350 боєприпасів часів Другої світової війни

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро