<>

На Дніпропетровщині невідомі розгромили виборчу дільницю

Під час нападу на виборчу дільницю на Дніпропетровщині постраждали два поліцейськихГрупа невідомих розгромила виборчу дільницю в Майському Синельниківського району Дніпропетровської області. Під час нападу постраждали два поліцейських, повідомляє прес-служба обласної поліції. «29 жовтня близько 18:30 на виборчу дільницю в с. Майське Синельниківського району Дніпропетровської області зайшло 15-20 невідомих осіб, які

Місцеві вибори в Україні

Місцеві вибори в Україні

Група невідомих розгромила виборчу дільницю в Майському Синельниківського району Дніпропетровської області.

Під час нападу постраждали два поліцейських, повідомляє прес-служба обласної поліції.

«29 жовтня близько 18:30 на виборчу дільницю в с. Майське Синельниківського району Дніпропетровської області зайшло 15-20 невідомих осіб, які розбили в приміщенні вікна і пошкодили майно. Після цього зловмисники кинули димові шашки і поїхали на автомобілях. Під час нападу тілесних ушкоджень отримали два співробітники поліції, які спробували перешкодити порушенню громадського порядку», — йдеться в повідомленні.

В області оголошено план «Перехоплення».

На місці події працює слідчо-оперативна група, додали в поліції.

Як відомо, сьогодні, 29 жовтня, за рішенням Центральної виборчої комісії пройдуть місцеві вибори у 201 об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) в усіх областях України.

Спостерігачі зафіксували відкриття 1,7% виборчих дільниць в об’єднаних територіальних громадах, де сьогодні проходять вибори, пізніше 8 години ранку.