На Дніпропетровщині Держгеокадастр відбирає землю в місцевих жителів

logo

image

В Дніпропетровській області продаж землі йде на повну потужність. Держгеокадастр, змінивши цільове призначення земельних ділянок, перевівши ріллю в пасовища для того, щоб не виставляти на аукціон, передав 35 земельних ділянок Червяченко Віталію, відібравши землю в місцевих жителів, які обробляли її більше 20 років, пише  agronews.ua.

Представники громади, приїхавши до начальника Держгеокадастру Дмитра Свердліна, щоб прояснити ситуацію отримали відповів, що треба з новим власником домовлятись , що землю по всьому Магдалинівському району новому власнику передали на законних підставах.

А в селі Деканка, також Магдалинівського району, Русак Анні передали землі під пасовища, на яких знаходиться 19 могил, які вона зараз розорює. Також під видом пасовищ передаються ліса в заповідній зоні та водойми. Обуренню людей немає меж.

«І це на фоні того, що фермер не може бути спадкоємцем земельної ділянки, яка видавалася його батькові для заснування фермерського господарства, бо прокуратура бачить в цьому злочин , а тут масштабний злочин проти громади, який прокуратора не помічає тому, що продають разом із Держгеокадастром . Поки ринок землі вступить в силу продавати буде нічого»,- коментує місцевій фермер.

Він додав, що йде тотальна приватизація, не дивлячись на порушення закону, моральні цінності та традиції .

«Згнивша правоохоронна система двояко відноситься до злочинів, пов’язаних із землею : для селян вони діють,а своїх вони не помічають. А стоїть за цим свавіллям влада , яка обіцяла: прийде весна будемо саджати картоплю , але прийшовши до корита забула свої обіцянки. Страшно уявити, що буде коли відкриється ринок землі!», – резюмує він.