На Дніпропетровщині через обвал мосту мешканці змушені терпіти вантажівки під вікнами – сюжет (Відео)

logo
274545_na_dnipropetrovwini_cherez_obval_mostu_me.jpeg


Скріншот відео

Дніпро

13.07.2018 21:18

Транспорт пішов селом навесні, коли закрили міст, через який проходив об’їзний шлях

Аварійний міст не витримав ваги вантажівки та обвалився. Сталося це на Дніпропетровщині. Переправа була прокладена через дренажний канал і була об’їзною дорогою села Нова Дача. Після цього через відсутність альтернативного шляху, увесь транспорт проїжджає через населений пункт. Таким трафіком попід вікнами люди незадоволені.

У селі Нова Дача на Дніпропетровщині затріщали хати. Усе через великогабаритний та вантажний транспорт,який нині проїжджає невеличким населеним пунктом.

«Особливо вночі, коли проїжджають великі автобуси, фури, автобуси шахтарські у нас їздять, чутно як тріщить будинок, тремтить посуд, меблі, ліжко стрибає», – розповіла місцева мешканка Катерина.

Транспорт пішов селом навесні, коли закрили міст, через який проходив об’їзний шлях. Переправа була в аварійному стані та потребувала негайного ремонту.

«Ця дорога і цей міст – їм понад 100 років, він був призначений для більш легкого транспорту: 3-4 тонни. Коли пішли, у нас тут йдуть зерновози, вуглевози, більше 56 тонн, звичайно він почав просідати», – пояснює голова Богданівської ОТГ Олексій Грищенко.

За темою

>
Збитків майже на 4 млн грн: керівників «Дніпропетровського облавтодору» та «Автодоріг України» затримали за фінансові махінації

Утім деякі відчайдухи наважувалися проїхати аварійною переправою. Врешті-решт, та не витримала і 10-го липня обвалилася під двадцятитонною вантажівкою. Водій запевняє, про заборону не знав. Застережних знаків не бачив.

«Коли я під’їжджав до мосту – ніякого знака я не побачив, що не об’їзду, нічого не було. Машина переїхала, а причіп обвалився з моста, висипалася пшениця», – пригадує водій вантажівки Руслан Нестеренко.

Нині проїзд через аварійну ділянку дороги перекритий бетонними плитами. Обласні чиновники запевняють, що працювати над проектом нового мосту вже почали, це триватиме не менше місяця.

Працювати над цим проектом будуь не менше місяця.

«Протягом місяця ми отримаємо від проектної організації передпроектні рішення, виберемо варіант виконання, і тоді будемо знаходити гроші укладати договір на виготовлення проектно-кошторисної документації та потім будемо знаходити гроші і приступати до капітального ремонту даної споруди», – пояснив начальник управління дорожньо-транспортного господарства Дніпропетровської ОДА Геннадій Немога.

За оптимістичними прогнозами, ремонт аварійного мосту почнеться наступної весни. Доти ж мешканці Нової Дачі вимушені братися за лопати – самостійно обкопують вулиці, щоб водії попід вікнами їхали обережніше та повільніше.

Наталя Світлова, Андрій Ковбаса, «5 канал»

Відео за темою


А поделиться?Читайте также: