На Дніпропетровщині били й ґвалтували пацієнтів інтернату

logo

этот материал доступен на русском

Під час перевірки виявилося, що починаючи з 2013 року, підопічні не проходили щорічні медичні огляди.

Людей в інтернаті били / ombudsman.gov.ua

Людей в інтернаті били / ombudsman.gov.ua

У Дніпропетровській області підопічних Стародобровольського психоневрологічного інтернату примушували займатися сексом з іншими підопічними — наглядачами за поведінкою.

Про це повідомляє прес-служба уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денисової.

Читайте такожНа Волині за групове зґвалтування дівчини затримано трьох чоловіків

Про факти сексуального насильства розповіли самі підопічні, а також вони розповіли, що санітари їх часто б’ють, а іноді закривають одних у приміщенні із ґратами на вікнах і дверях.

Під час візиту був виявлений чоловік з гематомою на лобі й синцями під очима, за словами якого, тілесні ушкодження завдані санітаром.

Під час перевірки виявилося, що починаючи з 2013 року, підопічні не проходили щорічні медичні огляди, а в історіях їхніх хвороб були відсутні записи щодо зміни режиму утримання, а також про випадки отримання травм й надання першої медичної допомоги.

На 47 підопічних, які не можуть себе обслуговувати, працює дві санітарки, прийом їжі розтягується на години, а деякі їдять, лежачи на підлозі. Також виявилося, що в одному з відділень людей зв’язують. Звіт перевірки передали до прокуратури.

Раніше в Малиновському районі Одеси був заарештований чоловік, якого підозрюють у зґвалтуванні своєї 15-річної прийомної дочки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter