На Дніпропетровщині затримали сина-садиста

logo

57-річний мешканецьСинельниківщини систематично знущався над рідною матір’ю – ображав її, нецензурно висловлювався на її адресу, погрожував, постійно вчиняв сварки. У поліції повідомляють, що правоохоронці району були в курсі розвитку події в родині, неодноразово проводили з ним профілактичні бесіди, притягували до відповідальності. а суд стягував із правопорушника штрафи. На чоловіка це ніяк не впливало. Тож, під час чергової сварки з матір’ю, що сталася днями, слідчі відкрили вже кримінальне провадженняза статтею 126-1 ККУ – домашнє насильство. Кривднику старенької оголошено про підозру.

За скоєне йому погрожує покарання у вигляді: громадських робіт строком від 150 до 240 годин, арешту на строк до 6 місяців обмеження волі на строк до 5 років позбавлення волі на строк до 2 років.

Далі питання вирішить суд.

Правоохоронці нагадують, що якщо відносно вас вчиняють домашнє насильство або ви стали свідком вчинення цього правопорушення – телефонуйте на спецлінію«102» або на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства за номером 116123 чи на Урядову «гарячу лінію» з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству щодо дітей за номером 1547.