На Дніпропетровщині внаслідок обстрілу окупантів відключилася одна лінія електропередачі

logo

У Дніпропетровській області внаслідок обстрілу відключилася одна лінія електропередачі напругою 6 кВ. Без світла залишалися понад 1 100 споживачів. 

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу МінекономікиУкраїни.

За словами фахівців, у Нікополі також було пошкоджено газопровід низького тиску.

«Учора внаслідок обстрілу одного з прикордонних районів Сумщини відбулося загоряння обладнання підстанції. Без постраждалих. Пожежу ліквідовано силами ДСНС. У Дніпропетровській області внаслідок обстрілу відключилася одна лінія електропередачі напругою 6 кВ, без світла залишалися понад 1,1 тис. споживачів.  Також у Нікополі обстрілом пошкоджено газопровід низького тиску– є відключені споживачі», – йдеться у повідомленні.

Без світла залишалися понад тисяча споживачів: на Дніпропетровщині внаслідок обстрілу відключилася одна лінія електропередачі

Експертинаголошують, що наразі енергогенеруючі потужності працюють у штатному режимі. Запасів вугілля та мазуту на складах достатньо для безперебійної роботи станцій. А обсягу виробленої електроенергії вистачає для повного забезпечення потреб споживачів та промисловості.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал історінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.