На Дніпропетровщині відбувся пробний пуск води по магістральному водогону

logo

Фото Дніпропетровської ОВА

Цього тижня на Дніпропетровщини відбувся пробний пуск води по магістральному водогону. Про це повідомили в Червоногригорівській громаді.

Наразі роботи зі спорудження водогону тривають ще на деяких ділянках. Роботи ускладнює активне ведення бойових дій. Усіх
подробиць проєкту не оприлюднюють з міркувань безпеки.

«Магістральний водогін. Не зважаючи на інформаційну тишу в цьому питанні, роботи весь час продовжувались і вже йдуть до завершення. На нашій ділянці відбувся пробний пуск води по магістральному водогону, проектанти працюють з деталями та вийшли на фінішну пряму.

Всього звісно не можемо розказати, розуміємо що існує маса запитань та цікавість з боку жителів громади, але будемо вводити в курс подій згодом, а краще
після війни. Вода — буде!», — зазначили у повідомленні Червоногригорівської громади.

Читайте також: Ситуація з водопостачанням на Криворіжжі після підриву Каховської ГЕС стабілізувалась: Євген Ситниченко

Нагадаємо, на Дніпропетровщині 
будують магістральний водогін, щоб забезпечити централізованим водопостачанням Криворіжжя та громади Нікорольського районц. Він має розв’язати проблему з водою для понад мільйона людей у населених пунктах, що залишились без водопостачання через руйнування Каховської ГЕС. Будівництво фінансує Кабмін та бюджети місцевих громад.

Додамо, над проєктом магістрального
водогону почали працювати вже в перші дні після підриву Каховської ГЕС. Проєктувальні організації в максимально стислі терміни знайшли оптимальні і сучасні рішення, а будівельники одразу почали виконання робіт.

На кожній із ділянок працюють інженери-консультанти та представники незалежного
технагляду. Окремо за сприяння Проєкт USAID «Економічна підтримка України» будуть проводити комплексний технічний аудит проєктної документації на будівництво усіх трьох ділянок водогону.

Раніше ми писали: на Дніпропетровщині у березні запрацює магістральний водогін.