На Дніпропетровщині скажені лисиці нападають на домашніх тварин

logo

У селищі Обухівка на Дніпропетровщині спостерігається нашестя лисиць. Хижаки оселилися у покинутій будівлі та нападають на домашніх тварин. 

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Facebook-сторінку депутатки селищної ради Оксани Білоус. 

Жінка розповіла, що знайшла у себе на городі рештки вже другого кота, якого роздерли лисиці. А в сусідніх дворах рудідавлять качок.

«Обухівка! Обережно, лисиці нападають! Потенційні носії сказу! Нещодавно мені говорили, що в заброшці на вулиці Тихій живуть лисиця та лисенята. Зауважу, що в центрі селища Обухівка чимало безпритульних собак. Був у них контакт із лисицями чи ні – ніхто не може знати», – йдеться у повідомленні Оксани Білоус.

Депутатка закликала Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України і Дніпропетровську ОДА «приділити цьому факту увагу тазнайти оптимальне рішення, яке буде безпечним для всіх».

На Дніпропетровщині скажені лисиці нападають на домашніх тварин - рис. 1

Раніше ми писали, що у штаті Вермонт кіт на ім’я Максздобув почесний ступінь доктора “літерації”за свою чотирирічну присутність на університетському кампусі.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінкуВідкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.