На Дніпропетровщині протягом доби вогонь знищив понад 33 га природних екосистем

logo

Skip to content

На Дніпропетровщині знов зросла кількість пожеж в екосистемах. Якповідомляють у ДСНС, протягом минулої доби рятувальники області здійснили 50 виїздів для ліквідації пожеж на відкритих територіях,загасили 40 займань сухої рослинності та 10 пожеж, де осередком вогню було сміття. Загальна площа знищених екосистем склала понад 33 га.

У Службі порятунку мешканцям Дніпропетровщини вкотре нагадують про небезпеку розведення багать на відкритих територіях і попереджають, що за порушення вимог пожежної безпеки та самовільне випалювання рослинності передбачено адміністративну відповідальність.

«Рейдові групи щоденно проводять профілактичну роботу із населенням, аби нагадати правилапожежної безпеки та уникнути масштабних займань на відкритих територіях», – додали у ДСНС.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що під час рейдів фахівці ДСНС та правоохоронці виявляють паліїв та складають на них адмінпротоколи за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків (ст. 77-1 КУпАП). Відповідно до чинногозаконодавства, сума штрафу за таке правопорушення для громадян становить від 3 060 до 6 120 гривень.

Навігаціязаписів