На Дніпропетровщині коти почали частіше хворіти на сказ

logo

На Дніпропетровщині продовжують фіксувати випадки захворювання на сказ.

Новости Днепра про На Дніпропетровщині коти почали частіше хворіти на сказ

За інформацією Головного управлінняДержпродспоживслужби в Дніпропетровській області, з початку листопада в регіоні зафіксували 12 випадків захворювання на сказ. Хворіють собаки, лисиці та коти. 

Що цікаво, з 12 підтверджених випадків, 8 – це коти. Осередки хвороби фіксували у Новомосковському та Криворізькому районі – по одному випадку, 2 – у Дніпровському, і аж 4 випадки у Синельниківському.

Зауважимо, сказ – вірусне захворювання, яке має найвищий рівень смертності серед усіх інфекційних хвороблюдини. Вірус вражає центральну нервову систему. 

Заразитися можна через укус, подряпину чи слину інфікованої тварини. Водночас через кров чи сечу тварин сказ не передається.

Читайте також:

У Дніпрі на лівому березі помітили стовп диму: що відомоЛюті морози накриють Україну вже в листопаді: чи чекати -15 у ДніпріУкрзалізниця додала жіночі купе ще у 8 потягах: які із них курсують через Дніпро таобласть

Новости Днепра про На Дніпропетровщині коти почали частіше хворіти на сказУкраїнськаНовости Днепра про На Дніпропетровщині коти почали частіше хворіти на сказРусский

Яна Юхименко

Автор:

#захворюваність #коты#новини Дніпра та області #сказ

Головні новини Дніпра в Telegram