На Дніпропетровщині фельдшер «швидкої» допоміг народитися недоношеній дівчинці

logo

На Дніпропетровщині фельдшер «швидкої» допоміг народитися недоношеній дівчинці. Подія сталася у Павлоградському районі. І це вже шості «екстрені» пологи на Павлоградщині за 5 місяців поточного року.

Про це розповіла медик Світлана Зайчикова, передає Nikopolnews.

Наш генеральний директор, Радій Анатолійович, називає бригади  екстреної медичної допомоги «пологовими будинками на колесах», і працівники екстреної медичної допомоги  постійно підтверджують своїми діями цей статус. За 5 місяців поточного року бригадами ЕМД Павлоградської Станції прийнято 6 пологів в машинах тана дому, – написала Світлана Зайчикова

На Дніпропетровщині фельдшер «швидкої» допоміг народитися недоношеній дівчинці

Медик розповіла, що останні пологи приймала бригада Васильківської підстанції: Каменецький Олег Олегович та водій Коновал Максим Анатолійович, які працюють в  КП “ОЦЕМД та  МК” ДОР.

4 червня о 01-19 надійшов виклик до жінки 40 років, у якої почалися передчасно перейми та відійшли води. Під час транспортування почався 2період пологів і народилася недоношена дівчинка. Ситуація ускладнювалася ще й несприятливим  анамнезом. Але пологи пройшли без ускладнень і мама з дівчинкою доставлені в обласний профільний заклад.

Здоров’я та щастя мамі з донечкою! Дякуємо фельдшеру Олегу Олеговичу за професіоналізм! – написала Світлана Зайчикова

Нагадаємо:Двійня вагою до 700 г, складні пологи вдома, кровотечі: важкий тиждень для медиків у Нікополі