На Дніпропетровщині діють стабілізаційні відключення світла

logo

На Дніпропетровщині діють стабілізаційні відключення світла

Сьогодні, 6 червня, ліміти споживання електроенергії діють в усіх регіонах України протягом доби. Для дотримання лімітів обленерго застосовують графіки погодинних відключень для промислових та побутових споживачів. Про цеповідомили в НЕК «Укренерго».

Вчора з 20:40, у зв’язку з недотриманням лімітів споживання, диспетчерський центр «Укренерго» був вимушений застосовувати аварійні відключення у 12 областях.

«Головна причина застосування заходів обмеження – наслідки вже шести ракетних ударів ворога по українських електростанціях. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку цих атак. Для подоланнядефіциту в енергосистемі залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи. Але через масштабність пошкоджень – цих заходів не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі, тому Диспетчерський центр «Укренерго» вимушений застосовувати заходи обмеження споживання і для промислових, і для побутових споживачів», –нагадують в енергокомпанії.

Крім того, через погодні умови на ранок знеструмлено понад 100 населених пунктів у Дніпропетровській, Кіровоградській, Хмельницькій, Сумській,Чернігівській областях. Як повідомили в Міненерго, на Дніпропетровщині через негоду знеструмлено 1564 абоненти. У двох населених пунктах через падіння дерев на газопроводи залишилося без газопостачання 19 приватних будинків.

Заінформацією ДТЕК «Дніпровські електромережі», у Дніпропетровській області 6 червня відбуваються стабілізаційнівідключення світла. Вчора у компанії прогнозували, що лімітів, отриманих від НЕК «Укренерго», має вистачити, аби прожити четвер без відключень, втім попередили: якщо буде перенавантаження, доведеться вводити графіки стабілізаційних відключень, як це відбулося під вечір 5 червня.