На Дніпропетровщині через виявлені порушення скасували закупівель на понад 12 млн грн

logo

Skip to content

Створена при Дніпропетровській ОВА спеціальна робоча група «Прозорість та підзвітність» продовжує слідкувати за закупівлями та виявлятиможливі порушення. Так, вже було скасовано закупівель на понад 12 млн грн. Про це повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак.

«Причини – порушення законодавства, необґрунтованість ціни, невідповідність критеріям замовника. А ще – недоцільність самого тендеру у війну.

Серед зупинених – дві закупівлі у Новомосковську на ремонт паркувальних місць. А в одній із громад Павлоградського району відмінили торги набудівництво стоянки для транспорту.

Ще раз наголошую: усі закупівлі мають бути чесними і справедливими. А можливості для участі у постачальників товарів та послуг – рівними», – наголосив очільник ОВА.

Нагадаємо, ОВА підписала меморандум про взаємодію з YouControl, умовами якого передбачено, що фахівці Департаменту економічного розвитку ОВА матимутьповний доступ до онлайн-сервісу, щоб мати змогу досконально перевіряти доброчесність компаній, які долучаються до тендерів. Особлива увага приділятиметься контролю за доцільністю використання коштів, виділених із фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Навігація записів