На Дніпропетровщині будують найбільшу насосну станцію нового магістрального водогону

logo

17.11.2023 водогон,водозабір, інфраструктура України, Карачунівське водосховище, магистраль, Марганець –Нікополь, насос, площа, річка Інгулець, станції, станція

У Дніпропетровськійобласті на водозаборі буде найбільша з 11 насосних станцій магістрального водогону. Розташована вона на березі річки Інгулець. Площа станції – понад 2,8 тис квадратних метрів. Висота – 26 метрів. Про це повідомляють у Державному агентстві відновлення та розвитку інфраструктури України.

На станції працюватиме 6 потужних насосів – 4 основних, 1 резервний та 1 аварійний. Потужність кожного – 1250 кВт.

Наразі будівельники проводять армування стін та виконують підготовчі роботи дозведення монолітної стіни. Працюють у три зміни – цілодобово. Вже прийнято 4500 метрів кубічних бетону. За сьогодні планують виконати першу чверть бетонування стін.

Будівництво магістрального водогону «Карачунівське водосховище – Кривий Ріг – Південне водосховище, Марганець – Нікополь, Хортиця (ДВС2) – Томаківка» протяжністю 300 км в одну нитку – це наймасштабніший проєкт Агентства відновлення. Щоб повернути воду понад мільйону мешканців, працює 800 робітників та 370 одиниць техніки.

Загалом маємо готових 256 км (78%).