На Чемпіонаті світу для пошуково-рятувальних собак 2024 виступив кінологічний загін з Дніпропетровщини

logo

На Чемпіонаті світу для пошуково-рятувальних собак 2024 виступив кінологічний загін з Дніпропетровщини

16 липня у Словаччині завершився Чемпіонат світу для пошуково-рятувальних собак 2024. Про це повідомили у Кінологічній спілці України.

Фото Кінологічної спілки України

Цього року у Чемпіонаті взяли участь 105 спортсменів з 23 країн світу, були представлені 18 порід пошуково-рятувальних собак у трьох напрямах пошуку: «Природний», «Техноген», «Слід і Послух для всіх». Обирали найкращих чотири судді з Австрії, Італії, Нідерландів та Румунії впродовж п’яти днів
інтенсивних змагань. 

Команду КСУ (Кінологічна спілка України)  представляли кінологічні загони з Києва та Павлограда (Павлоградський пошуково-рятувальний загін «Антарєс».

Лариса Борисенко виступить у парі з бельгійською вівчаркою тервюрен Бешою;Карина Колісниченко участь у змаганнях візьме у парі з доберманом Ханною;Марія Романова на змагання поїде з бельгійською вівчаркою малінуа Пулею.

Розрахунки представляли розділ RH-T (робота в техногеному завалі).

Фото Кінологічної спілки України

У змаганнях з пошуку залік отримали: Катерина Крикун-Труш і собака Танукі — 158 — «задовільно». В змаганнях з Послуху були три виступи: 92,
90 та 90 балів — «дуже добре» і ще два заліки на «задовільно».

«Для кожної з нас, це було долання та досвід. І дуже приємно було чути від друзів, колег та суддів з різних країн світу, високу оцінку нашої роботи, слова подяки та захоплення мужністю розрахунків, які працюють в страшних реальних місіях в Україні. Та підтримку. Ми
відчуваємо її — в ділах»  — поділилася враженнями Лариса Борисенко, кінологиня, керівниця рятувального кінологічного загону «Антарєс».

У дипломі рекордсмена вказано, що він зробив 793 донації. Однак 14 червня, у Всесвітній день донора, чоловік здав кров 794-ий раз.

Фото Лариси Борисенко