Мужність та грація: у Дніпрі відбувся Різдвяний бал для бійців зі Сходу та їхніх родин

logo
210651_muzhnist_ta_gracija_u_dnipri_vidbuvsja_ri.jpeg


Мужність та грація: у Дніпрі відбувся Різдвяний бал для бійців зі Сходу та їхніх родин

Сьогодні, 23 грудня, у Дніпрі відбувся Різдвяний бал «Мужність та грація» для бійців зі Сходу України та волонтерів. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення — театру опери та балету.

«Сьогодні ми розпочали Різдвяний бал для воїнів, їхній родин та волонтерів. Ця танцювальна подія відбувається вже втретє. На самому початку ми не підозрювали, що бал стане традицією. Це означає, що ми змогли достукатися до сердець бійців, а наша «танцювальна сотня» стала родиною. Ми не диктуємо рамки, всі ідеї виникають в процесі», — розповіла координатор центру допомоги бійцям АТО та їхнім рідним при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

Родзинкою вечора став танець, присвячений загиблим героям. Його виконали члени з чотирьох родин, кожен з яких втратив під час російсько-української війни рідну людину.

Гостей чекали парні та сольні виступи, а також номери від дитячих колективів.

Учасниками балу стали 22 пари з Дніпра, одна пара з Нікополя, ще чотири з Кривого Рогу.

Як зазначається, тануювальна програма різноманітна, адже включає широкий спектр стилів, серед яких: танго, блюз, квік-степ, латина.

Ще одним сюрпризом стали два туристичні сертифікати для дітей з родин загиблих воїнів.

Раніше повідомлялося, що цьогоріч змінилась концепція балу – він благодійний. Зібрані кошти підуть на лікування поранених бійців. Так вирішили самі учасники танцювального вечора.

Автор: Людмила СТУПАК


А поделиться?