Музей на Дніпропетровщині відзначив ювілей (Фото)

logo
196236_muzej_na_dnipropetrovwini_vidznachiv_juvi.jpeg


Днями у Підгородному святкували 50-річчя від дня заснування Музею ім. Олексія Коваля. З 2009 року музей носить ім’я його засновника і першого директора — людини безмежно закоханої у свій край відомого бандуриста і майстра з виготовлення бандур.

Свято вдалося на славу, а розпочали його маленькі артисти, які показали виставу за мотивами української народної казки «Ріпка» Виставу для діток написала Лариса Омельченко, яка нині є директором цього самобутнього музею. «Спостерігати і слухати маленьких акторів було велике задоволення, бо вони ж такі безпосередні і щирі. У похмурий осінній день було сонячно від посмішок усіх присутніх. Автор створила чудову виставу для нашої малечі, а маленькі актори і їх керівник талановито її зіграли», — ділиться враженнями Надія Таршина.

 Було багато привітань, побажань щирих і теплих. Завітала на свято і шановані в Україні і поза її межами народні колективи «Криниця» і»Журавка». Віртуозно привітав гостей «Турецьким маршем» баяніст Святослав Махно. Порадував ансамбль бандуристів. Свято перегукувалося спогадами , дзвеніло бандурами і заворожувало піснями.

Поделиться ссылкой:

Метки: бандурист, засновник, музей, Олексій Коваль, Підгородне, святкування


А поделиться?Читайте также: