Музей історії місцевого самоврядування Дніпропетровщини відзначає десятиріччя

logo

Музей історії місцевого самоврядування Дніпропетровщини відзначає десятиріччя

Унікальний Музей історії місцевого самоврядування Дніпропетровщини святкує свій перший десяток. Про це сьогодні, шостого грудня, розповів завідувач відділом музею, кандидат історичних наук Максим Кавун.

Музей було відкрита третього грудня 2008-го року до Дня місцевого самоврядування, який святкується сьомого грудня. За словами Максима Кавуна, заклад даного типу – перший в Україні.

У Музеї місцевого самоврядування зібрано близько 600 експонатів, а з виставками й всі 800, які охоплюють тисячолітню історію нашого краю. Як зазначає завідувач закладу, це досить багато для однієї зали. Він додає, що це одна з найбільш цікаво оформлених сучасних музейних зал області.

Фактично завдання музею не настільки дидактичне та наукова, а більше виконує роль репрезентації історії нашого краю під кутом зору місцевого самоврядування. Також він формує локальний патріотизм серед молоді та депутатського корпусу.

Музей знаходиться на другому поверсі в приміщенні Дніпропетровської обласної ради, на проспекті Поля, 2. Відвідування музею безкоштовне, але за попереднім замовленням. Телефон: 097 522 65 27.

Автор: Ольга АНДРОСОВА