Музей і виклики часу: у Дніпрі презентували музейні міні-виставки з усієї України

logo

Музей і виклики часу: у Дніпрі презентували музейні міні-виставки з усієї України

Сьогодні, 20 вересня, у Дніпрі офіційно стартував V Всеукраїнський фестиваль «Музей і виклики часу». Після покладання квітів до могили та пам’ятника Дмитра Яворницького в історичному музеї розпочалась презентація міні-експозицій музейників, які прибули до Дніпра з різних куточків України. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

В рамках фестивалю в приміщенні історичного музею Дніпра для жителів та гостей міста відкрилась виставка 30 міні-експозицій, представлених музеями з усієї України.

«Історичний музей імені Яворницького представляє три експозиції. Серед них є змістовна та концептуальна міні-виставка про війну в різні часи «Обличчя ворога», виставка на тему екологічних проблем під назвою «Що залишиться після нас», — пояснила старший науковий співробітник історичного музею Яворницького Ольга Усенко.

Також музейні працівники присвятили одну з міні-виставок меценату, колекціонеру та медальєру з Дніпра Дмитру Пірклу, який подарував до фондів історичного музею Яворницького майже 500 цінних пам’яток минулого.

Музейники, які презентують свої концептуальні та тематичні міні-виставки беруть участь у конкурсі. Фахове журі оцінить та обере найкращі експозиції. Крім того, музейні працівники беруть участь у конкурсах видань та промоушену.

За підсумками конкурсних програм, під час закриття фестивалю, 24 вересня, оберуть найкращі музейні видання, а також музеї, які найефективніше взаємодіють з відвідувачами та вміють їх зацікавити.

Нагадаємо, що з 20 по 23 вересня мешканці та гості Дніпра матимуть змогу з 10:00 до 16:15 відвідати історичний музей. Вартість вхідного квитка до музею: 20 гривень – дорослий, 10 гривень – дитячий та студентський. Експонати розміщені в трьох виставкових залах на першому поверсі історичного музею. Детальна програма музейного фестивалю за посиланням. 

Автор: Людмила СТУПАК