Молодіжка «Черкаського Дніпра» по-футбольному знищила київську «Зірку»

D23535738SC 0089 1«Зірка» Київ (U-19) – «Черкаський Дніпро» (U-19) 0:7Голи: Шведенко (4), Бойко (19, 20, 72), Чорний (45+1), Нікішов (79), Авер’янов (82)

«Черкаський Дніпро»: Марченко (Удод 84) – Шведенко, Нікітенко, Дзюба – Орел, Авер’янов, Бойко (Масло 90+1), Чорний (Балозян 87), Передерій (Шиман 74) – Давиденко (Коломоєць 77), Тенжицький (Нікішов 69)Тренер: Анатолій Дейнеко

У межах 5 туру Чемпіонату України U-19 серед команд першої ліги «Черкаський Дніпро» на виїзді покуражився над столичною «Зіркою».

Ніхто й уявити не міг такий розгром перед зустріччю екс-лідера таблиці і амбітного «Дніпра». Із серйозним налаштуванням вийшли молоді черкасці на поле стадіону «Темп» і з перших секунд почали демонструвати свої плани на три очки, за які змагалися опоненти. Вже за 20(!) хвилин рахунок став 0:3 на користь гостей! І це ще ми опускаємо нагоди, до яких зверхньо підійшли підопічні Анатолія Дейнеко.

Отож розпочав розгром капітан: Шведенко на четвертій хвилині замкнув подачу з кутового – 0:1. Далі «Зірка» показала, що вона зовсім не була готовою до таких стрімких наступальних дій дніпрян. Команда в червоній формі фактично не працювала у захисті, стоячи на прямих ногах. Бо далі Бойко за хвилину ще двічі розпечатав ворота бідного голкіпера господарів. Перший результативний удар Віталій виконав точно в ближню дев’ятку зі штрафного, а в другому – скористався асистом Авер’янова – 0:3.

Нашумілої ігрової організації «Зірка» так і не показала. До кінця першої половини кияни декілька разів все ж розім’яли Марченка, могли навіть забивати, якби не концентрація останнього, але ці моменти стали настільки мілкими в розрізі всього матчу, що ніхто їх, мабуть, і не згадає.

Утім, всі згадають нову зачіску Давиденка, який іде в ногу зі світовими футбольними трендами і відповідно до них змінює колір свого волосся. Саме Ілля перед свистком на перерву здорово вичекав на паузі підключення Чорного і покотив йому у вільну зону, звідки поставити фактично крапку в грі той зміг не напружуючись – 0:4. Перерва. D23535738SC 0089 9У другому таймі вже все було зрозуміло. «Зірка» не знайшла в собі сили встати після такого нищівного нокдауну. «Дніпро» розпочав теж неактивно. Просипатися гравці почали поступово. Знехтувавши за матч усього до десятка моментами, команда забила п’ятий. Відзначився знову Бойко. Хет-трик Віталія, який останнім часом перебуває у відмінних кондиціях, довів рахунок до 0:5.

Залізна впевненість у результаті дозволила Дейнеці випустити всіх своїх резервістів аби ті теж відчули смак перемоги. А в цьому потоці замін не загубився Нікішов, який саме вискочив із лави запасних і теж приклався до розгрому – 0:6. Ну, а поставив крапку в цьому шоу Авер’янов. Ще один лідер «Дніпра» зробив рахунок 0:7 і еффектно відсвяткував свій м’яч.

У підсумку – шалена перемога над лідером чемпіонату. Відтепер турнірну таблицю очолює «Черкаський Дніпро» з 11 очками за 5 ігор. Наступну гру молодіжка проведе за тиждень в Білозір’ї проти «Діназу» з Вишгорода.