Молодь Кам’янського запрошують у безкоштовну медіа-школу

logo

Skip to content

Молодь Кам’янського запрошують у безкоштовну медіашколу

Центр молодіжних ініціатив запрошує молодь 14-25 років взяти участь убезкоштовній медіашколі Youth Media Lab. Під час навчання учасники зможуть прокачати диджитал-навички й опанувати нову професію у сфері SMM, копірайтингу, фото- та відеозйомки, дизайну тощо.

Навчання проходитиме в офлайн-форматі протягом 3 місяців – щосуботи з 10:00 до 15:00 у Центрі молодіжних ініціатив м. Кам’янське (проспект Свободи, 2/1). Окрім теорії, у програмі передбачено практичні заняття, які учасники будуть виконувати у супроводі менторів, серед яких:

КатеринаПетренко, креативна копірайтерка агенції Isobar Ukraine;Катерина Юдченко, засновниця SMM-агенції Portal Agency;Ольга Різниченко, керівниця комунікаційної агенції Friends of Brands;Євгеній Гончаренко, режисер монтажу та оператор ТРК «МАРТ» та інші.

Також молодь зможе пройти волонтерство в одній з установ Кам’янської міської ради або організацій, які діють у місті, де застосує здобуті навички на практиці. Після завершення навчання 5 студентів з кожної групи,які матимуть найвищі бали, вирушать у 3-денну навчальну поїздку в Київ на телеканал 1+1, а найкращі учасник/учасниця кожної групи отримають цінні подарунки — потужні ноутбуки.

Учасники зможуть обрати один із шести тематичних напрямів: SMM, Copywriting, Design, Photo, Video або Content. Напрямки з управління соціальними медіа та копірайтингу стартують вже 15 червня. Щоб взяти участь, необхіднозаповнити анкету до 10 червня включно.

Реєстрація за посиланням до 10 червня включно.

Проведення тренінгу стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). «Центр молодіжних ініціатив» Кам’янської міської ради реалізує проєкт Youth Media Lab за підтримки проєкту USAID «Демократичневрядування у Східній Україні».

Навігація записів