Місто в скорботі і сльозах. Костянтина Гавриленка з Дніпропетровщини провели в останню путь

logo

Пам’ять людська збереже… «На щиті» повернувся до Марганця Дніпропетровської області додому молодший сержант Костянтин Сергійович Гавриленко, 1973 рн. 11 червня у с. Чарівне, Запорізької області, прийняв він останній свій бій з ненависним ворогом. Ніколи вже Воїну не обійняти своїх рідних і не порадіти яскравому сонцю… У рідному Марганці провели в останню путь захисника рідні, земляки, друзі, побратими. Про це повідомляєДніпро Регіон з посиланням на Марганецьку ТГ.

З Героєм, який віддав своє життя за Україну, 18 червня прийшли проститися рідні та близькі, представники міської влади, побратими та друзі. Під час церемонії поховання рідним захисника було вручено медаль «Залізний хрест», якою булонагороджено посмертно Костянтина Гавриленка за виконання бойових завдань, проявлені мужність і героїзм під час ведення бойових дій проти ворога України.

Возможно, это изображение один или несколько человек, толпа и текст

Низький уклін тобі, Захиснику, за твій подвиг, який не матиме терміну давності! Скільки б років не минуло! Пам’ятаємо!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голосів

Рейтинг статті

Раніше ми писали:Наливайте у відра і ванни. У Дніпрі на добу відключать воду (адреси)Увага, розшук. У Дніпрі безвісти зникла 14-річна Вікторія ПавленкоРакетний удар по Дніпру. Вибухова хвиля пошкодила магазин АТБ (фото, відео)