Міський голова Кам’янського Андрій Білоусов брав участь в розширеній координаційній нараді

logo

Сьогодні мер Кам’янського Андрій Білоусов брав участь в розширеній координаційній нараді щодо обговорення розробки та прогресу проєктів, які виконуються міжнародними організаціями для колишнього виробничого об’єднання «Придніпровський хімічний завод».

Середучасників зустрічі – директор спільного офісу підтримки Європейської комісії JSO Дейв Корбетт, депутати Верховної Ради Людмила Буймістер та Вікторія Гриб, директор департаменту атомної промисловості та ядерної енергетики Ігор Іванович, начальник Кам’янської РВА Олег Гапіч, директор ДП «Бар’єр» Юрій Рець, технічні експерти, профільні фахівці міжнародних організацій та міської ради.

Обговорили поточну ситуацію на майданчику Придніпровського хімічного заводу, виконання проєкту, щофінансується за підтримки уряду Норвегії, та визначили першочергові заходи для покращення екологічного стану й врегулювання питань реалізації проєкту.

«Бар’єр» – державне підприємство, і воєнний стан в країні вносить непередбачені корективи в реалізацію практично всіх проєктів. Попри це, місто завжди приділяє велику увагу цьому питанню. В межах чинного законодавства надаємо підтримку за земельними, екологічними та іншими напрямами. Будемо й надалі допомагати і всіляко сприяти співпраці зміжнародними партнерами, щоб спільними зусиллями вирішувати таке актуальне для нашого міста та країни в цілому питання.

Кількість переглядів: 46

Білоусов Кам’янське нарада Придніпровський хімічний заод