Міський голова Дніпра Філатов нецензурно відповів на коментар користувача в мережі

logo

Міський голова Дніпра Філатов нецензурно відповів на коментар користувача в мережі

Вівторок, 9 Липня, 2024 в 18:43

Джерело: Борис Філатов/Facebook

Міський голова Дніпра Борис Філатов на своїй сторінці у Facebook нецензурно відповів на один з коментарів користувача Івана Нерва.

ЗокремаФілатов опублікував допис, в якому прокоментував встановлення українською спортсменкою Ярославою Магучіх нового світового рекорду у стрибках у висоту.

“З розчуленням спостерігаю, як десятки тисяч співвітчизників із поросячим вереском радіють рекорду Ярослави Магучіх. Серед них – щонайменше половина ще три роки тому критикувала Магучіх за фотографію з російською спортсменкою Марією Ласіцкене. Тоді, напевно, я був єдиним, хто публічно підтримав нашу “дівчинку”. У відповідь, “дівчинка наша”через декілька років зраджувала, брехала і відверто маніпулювала в інтерв’ю. Радійте, але не забувайте, що якщо ти високо стрибаєш – це ще не означає, що ти – пристойна людина, а не антилопа. Доведено Сергієм Бубкою”, – написав він.

Під цим дописом користувач на ім’я Іван Нерв зауважив, що заміну Філатова ніхто й не помітить, тоді як Магучіх “нема ким замінити в усьому світі”.

Скриншот

Своєю чергою, Філатов різко відповів коментатору.

Скриншот

Скриншот

7 липня українська спортсменка Ярослава Магучіх оновила світовий рекорд зі стрибків у висоту, вперше у світі підкоривши планку у 2.10 метри на етапі Діамантової ліги у Парижі.

10:00 10 Липня, 2024

Індивідуальна аптечкацивільним українцям сьогодні потрібна не менше, ніж військовим, оскільки вибухову травму від обстрілу…

09:50 10 Липня, 2024

Росія видала ордер на арешт вдови російського опозиціонера Олексія Навального Юлії на підставі нібито її участі в “екстремістській” групі.

09:37 10 Липня, 2024

Президент Південної Кореї Юн Сок Йоль висловивзанепокоєння через торгівлю зброєю між РФ та КНДР, яку він назвав глобальною загрозою.

09:24 10 Липня, 2024

Протягом минулої доби, 9 липня, по всій лінії фронту зафіксовано 147 бойових зіткнень.

08:57 10 Липня, 2024

Вночі 10 липня російські окупанти атакували Україну кількома ракетами та двома десятками “шахедів”. Більшістьворожих цілей вдалось збити.