Міськрада виділила 100 тисяч на бал, організатори якого «дуже просили» про підтримку Філатова

logo
290638_miskrada_vidilila_100_tisjach_na_bal_orga.jpeg


Міськрада виділила 100 тисяч на бал, організатори якого "дуже просили" про підтримку Філатова

Комунальне підприємство «Організаційно-аналітична служба» за бюджетні кошти замовила послуги з проведення «Дніпровського балу» вартістю майже 100 тисяч гривень. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Ярослав Гарагуц, передає Дніпроград.

На перший погляд, тендер пройшов за стандартною процедурою. Втім, виявлося, що переможцем торгів визначили ФОП, який пов’язаний із компанією, яка зверталася до Бориса Філатова за допомогою в проведені балу.

«По-перше, у переможця закупівлі — ФОП Анастасії Ледянскої — вказано чудовий контактний емейл: [email protected] — що вже натякає. По-друге, один з її телефонів — 0501810183 — гугл показує як контактний телефон «медіахолдингу «Міленіум»». Ну а на сайті Міленіуму опублікований хвалебний текст Борису Альбертовичу, цитую найсмачніше: «Цього року я звернулася до нового мера нашого міста Бориса Філатова і попросила підтримати статус міського заходу і його допомогу». ТД відмінно показує, що воно прописане саме під цих же осіб», — написав Ярослав Гарагуц.

Нагадаємо, що у міськраді продовжують проводити тендери на ремонт невідомих доріг.

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?