Міські медичні заклади, які постраждали у Дніпрі через ворожий ракетний обстріл 3 липня, працюють у штатному режимі

logo

Главная страница / Важливо / Міські медичні заклади, які постраждали у Дніпрі через ворожий ракетний обстріл 3 липня, працюють у штатному режимі

Міські медичні заклади, які постраждали у Дніпрі через ворожий ракетний обстріл 3 липня, працюють у штатному режимі

3 липня ворожий обстріл Дніпра завдав шкоди трьом міським медичним закладам. В одній з амбулаторій пошкоджено 14 дверей та 11 вікон. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням наміську владу Дніпра.

«Наша амбулаторія постраждала від ворожих обстрілів вже втретє. На щастя, медперсонал, пацієнти не зазнали ушкоджень, і це головне. Однак були пошкоджені вікна, двері. Нині працюємо у штатному режимі. Надаємо допомогу у повному обсязі», — розповіла завідувачка амбулаторією Олена Олександрівна.

Внаслідок обстрілу постраждала не лише житлова забудова, але й міськадитяча лікарня. Один з уламків влучив у відділення реанімації, пошкодивши вікна. На щастя, ніхто не постраждав. Пошкоджене скло вже відновлено, і відділення продовжує функціонувати, надаючи допомогу маленьким пацієнтам.

«Ні пацієнти, ні персонал того дня, на щастя, не постраждали. Там, де були пошкодження, вже відновили все. Лікарня працює!», — каже завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії дитячої лікарні Володимир.

Проінспектувала згаданімедичні заклади заступниця директора департаменту охорони здоровʼя населення Дніпровської міської ради Олександра Бодня. Вона 6 липня є черговою по місту.

«Міські медичні заклади, які постраждали у Дніпрі через ворожий ракетний обстріл 3 липня, вже відновили свою роботу. У дитячій лікарні перевірили ще й укриття. Воно відкрито цілодобово не лише для персоналу, пацієнтів, а і для усіх мешканців. Є охорона, запаси води, аптечка, ліжка, спеціально обладнані куточки для дітей», –додала Олександра Бодня.

Міські медичні заклади, які постраждали у Дніпрі через ворожий ракетний обстріл 3 липня, працюють у штатному режиміМіські медичні заклади, які постраждали у Дніпрі черезворожий ракетний обстріл 3 липня, працюють у штатному режиміМіські медичні заклади, які постраждали у Дніпрі черезворожий ракетний обстріл 3 липня, працюють у штатному режиміМіські медичні заклади, які постраждали у Дніпрі черезворожий ракетний обстріл 3 липня, працюють у штатному режиміМіські медичні заклади, які постраждали у Дніпрі черезворожий ракетний обстріл 3 липня, працюють у штатному режимі

Фото пресслужби міської влади

Раніше ми писали, як у воєнний час працює поліціяДніпропетровської області.