<>

Мінус один: у Дніпрі демонтували черговий незаконний кіоск

Мінус один: у Дніпрі демонтували черговий незаконний кіоск

У Дніпрі продовжують боротьбу з незаконними кіосками та несанкціонованим продажом алкоголю в них. Цього разу на проспекті Нігояна демонтували кіоск «Продукти, Хліб», в якому незаконно продавали спиртні напої. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

За словавми, директора департаменту торгівлі та реклами Дніпровської міської ради Руслана Мороза, наливайка існувала незаконно, ба більше, встановлена була по підробленими документами.

«У власника наливайки підроблений договір з КП «Благоустрій». Перевіряючи документи ми з’ясували, що комунальне підприємство розірвало з власником кіоска договір ще на початку року, крім того, документи були укладені на іншого підприємця та на іншу локацію. Також за рішенням міської ради у подібних МАФах не мають права продавати алкогольні та спиртні напої», — розповів Руслані Мороз.

Під час демонтажу з’явилися також люди, які назвалися власниками наливайки. Один з молодиків запевняв, що алкоголь в кіоску не продають, а місцева влада таким чином «закручує гайки малому бізнесу».

«Не продаємо горілку чи пиво, лише лимонади. Приходили перевіряли документи, приносили попередження, але їх дії та звинувачення безпідставні», — заявив чоловік.

Попри слова власника кіоска, у самому МАФі був присутній різкий запах спирту, а в холодильниках стояли пляшки пива та слабоалкогольних напоїв.

Демонтований кіоск буде відправлений на спеціальний полігон для зберігання. Господарі точки після опису поліції зможуть забрати своє майно. Але продовжувати небезпечну торгівлю на колишньому місці їм більше не дадуть. Також власнику  загрожує кримінальна відповідальність за підроблені документи та штраф за несанкціонований продаж алкоголю.

Зазначим, початку року комунальники демонтували близько 60 кіосків, і до кінця року планується зняти ще стільки ж незаконних МАФів. 

Автор: Дарина ТВАРА