Михайленко: ми добре підготувалися до матчу у Львові

logo
202786_mihajlenko_mi_dobre_pidgotuvalisja_do_mat.jpeg


Михайленко: ми добре підготувалися до матчу у Львові

Головний тренер спортивного клубу «Дніпро-1» Дмитро Михайленко повідомив, що дніпровська команда цілком готова до майбутнього кубкового матчу у Львові проти тамтешнього колективу. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу СК «Дніпро-1».

«Настрій відмінний, адже завершили друге коло чемпіонату на першому місці, тому, для успішного завершення року залишилось зробити один крок. Так, ми розуміємо, що це буде важко зробити, адже суперник готується у такому ж настрої. Ми поважаємо львівську команду, але будемо прагнути тільки перемогти», — зазначив головний тренер.

Також він повідомив, що через тривалу ігрову паузу дніпряни мали змогу добре вивчити майбутнього суперника і підготуватися до майбутньої зустрічі у звичному для себе режимі. Як зазначив Дмитро Михайленко, гравці, які мають шанс вийти у півфінал Кубка України не потребують додаткової «підкачки», бо й так мають хорошу мотивацію.

Поділився наставник «Дніпра-1» і ситуацією навколо дискваліфікованого лідера команди Сергія Кравченка.

«Для нас це серйозна втрата і звичайно, ми придумали, як нам грати у такий ситуації, хоча те, що може зробити Сергій на полі, у цьому складі ніхто не зробить. Але є інші гравці, які сильніше в інших компонентах гри, що ми і будемо намагатися використати. Просто тепер нам потрібно шукати баланс, як його замінити без збитків у конструктивних діях», — повідомив Михайленко.

Матч із ФК «Львів» розпочнеться сьогодні о 19:00.

Нагадаємо, раніше голкіпер СК «Днпро-1» Валерій Юрчук зазначив, що його команда зіграє у «свою» гру у Львові.

Автор: Іван МУРАХА


А поделиться?Читайте также: