Метро в Дніпрі від Zaha Hadid Architects. візуалізація проєкту

logo

Архітектурне бюро Zaha Hadid Architects розробило проєкти кількох станцій метро в Дніпрі, візуалізація яких «просочилася» в інтернет.

image

опис:

Метро в Дніпрі

джерело:

Alt:

Урбаністи з Progressive Dnipro на своїй сторінці в Instagram опублікували візуалізацію входів і виходів станцій «Центральна», «Театральна» та «Музейна». Стверджується також, що це не остаточний варіант, і затверджений проєкт можливо буде відрізняти від того, що сьогодні представлено на ескізах.

image

опис:

Метро в Дніпрі

джерело:

Alt:

Як відомо, мер Дніпра Борис Філатов ще у 2018 році уклав договір з британським бюро Zaha Hadid Architects про призначення архітектора на будівництво міського метрополітену. За планом завершити будівництво планують у 2024 році.

image

опис:

Метро в Дніпрі

джерело:

Alt:

На сьогоднішній день підземка в Дніпрі – найменша у Європі. Вона налічує всього шість станцій. Однак метро збираються істотно продовжити, таким чином його довжина перевищить 11 км.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, між тим в Києві уряд розпорядився завершити будівництво метро від станції «Сирець» на масив Виноградар. Згідно з постановою Кабміну, підряднику виплатять 95% вартості зазначених за контрактом робіт на термін не більше 34 місяців, замість 24.