Мешканцям Червоногригорівської громади сьогодні роздають безкоштовно хліб

logo

Мешканцям Червоногригорівської громади сьогодні безкоштовно роздають хліб, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на офіційний Телеграм-канал громади.

11.09.2023запрошують мешканців Червоногригорівської громади отримати хліб. Допомога надійшла від Всесвітньої продовольчої програми ООН World Food Programe та волонтерської платформи СпівДія.

Отримати хліб можна в наступних пунктах видачі:

пункт №1 Червоногригорівський ліцей, смт Червоногригорівка, вул. Ярмарочна, 43 з 10.00 години;пункт №2 КЗ «Дошкільної освіти «Вишенька», смт Червоногригорівка, вул.Молодіжна, 2 з 10.00 години;Придніпровський ліцей, с. Придніпровське з10.00 години;пункт №4 Кам’янський ліцей, сщ. Кам’янське, вул. Будівельників, 22, до нього приходять мешканці сщ. Кам’янське з 10.00 години;с. Дмитрівка (Центральна, 94) на 11.00;с. Привільне (дитячий майданчик) на 14.00;с. Борисівка (Шкільна, 22А) на 11.00.

ДО УВАГИ! Під час загрози артобстрілу або повітряної тривоги – залишайтеся в безпечному місці! Не нехтуйте своїм життям та здоров’ям.

Ще новини Нікопольщини:Мешканці Червоногригорівської громади можуть отримати грошову допомогу від ООН: як та коли можна подати заявкуЧитайте також: Ліниві пиріжки з шинкою та сиром –готувати легше легкогоКорисні посилання дивіться нижче ↓

НСН у Телеграм