Мешканцям Червоногригорівської громади 14 і 15 листопада видадуть гуманітарну допомогу

logo

Мешканцям Червоногригорівської громади 14 і 15 листопада видадуть гуманітарну допомогу. Повідомляє Nikopolnews

«Шановні жителі смт Червоногригорівка, у середу 15.11.2023 з 13:00 до 14.30буде видаватись гуманітарна допомога в Червоногригорівському ліцеї жителям, майно яких було пошкоджено в результаті ворожих обстрілів для тих осіб які отримали таку допомогу по спеціальному талону 11.10 та 12.10.2023 року (на зворотній стороні талона у Вас написана дата отримання», йдеться у повідомленні.

Отримати гуманітарну допомогузможуть й ті, хто її ще не отримував але має пошкоджене ворогом житло. Для отримання допомоги з собою треба мати:

паспорт,ідентифікаційний номер,спеціальний талон-код який Ви отримали минулого разу,акт про пошкодження.

Якщо факт зафіксовано, а акт пошкодження ще не готовий, то також можете приходити і отримати допомогу.

photo 2023 11 13 13 19 24

14 листопада отримати гуманітарну допомогу (якщо після останнього отримання допомоги пройшло не менше 28 днів) можуть мешканці с. Придніпровське, с.Мусіївка та сщ. Кам’янське у Придніпровському будинку культури з 12.00 до 14.00. Отримати допомогу можуть:  багатодітні родини та сім’ї з дітьми з ВПО.

З собою треба мати наступні документи:

паспорт,ідентифікаційний номерспеціальний Qr-код, який Ви отримали минулого разу при оформленні чи отриманні допомоги,документ, що посвідчує вищевказану категорію,довідка ВПО.

Якщо ви підпадаєте під одну з категорій, але ще не оформлювалитаку допомогу, її можна буде оформити маючи при  вищезазначені документи

Ще новини Нікопольщини: Голова Червоногригорівської громади звільнився у запасКорисні посилання дивіться нижче ↓

НСН у Телеграм