Мешканці Кривого Рогу налагодили схему нелегальної реалізації алкогольних виробів по всій країні

logo

Skip to content

Мешканці Кривого Рогу налагодили схему нелегальної реалізації алкогольних виробів по всій країні

Схемунезаконної реалізації підакцизних алкогольних напоїв організували четверо мешканців Кривого Рогу. Як повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі, вони закуповували алкогольну продукцію у довірених осіб за ціною, нижчою від ринкової, а для зберігання товару орендували домоволодіння та гаражні приміщення. Не маючи дозвільних документів на торгівлю, чоловіки збували алкоголь оптовимита роздрібними партіями в кав’ярні, ресторани, магазини по всій території Україні. Орієнтований щомісячний прибуток від протиправної діяльності становив до 500 тис. грн.

Під час проведення санкціонованих обшуків вилучено понад 4 тис. літрів алкогольних напоїв, тютюнові вироби без марок акцизного податку, чорнові записи, мобільні телефони, елітні автомобілі. Тютюнову продукцію направлено для проведення необхідних експертиз.

Наразі чотирьом учасникам організованої групи повідомлено пропідозру за фактом незаконного придбання, зберігання та збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв (ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 204 КК України).

Досудове розслідування здійснюють слідчі слідчого управління ГУНП області, оперативний супровід – співробітники Управління стратегічних розслідувань області ДСР Нацполіції України, процесуальне керівництво – Дніпропетровська обласна прокуратура.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Нікополі ліквідували масштабну схему незаконного виготовлення та реалізації алкогольних виробів.

Навігація записів