Мешканки Індустріального району Дніпра стали жертвами нападів чоловіків

logo

Жінки масово скаржаться в соцмережах на невідомих, які вночі нападають на них і намагаються придушити мотузками. Про це повідомляє Днепр оперативный.

Одна із постраждалих розповідає, що на неї скоїли напад на Слобожанському проспекті біля ТЦ “Наша Правда”. Невідомий чоловік підійшов до неї ззаду та накинув мотузку на шию. Однак жінку врятував перехожий, який злякав зловмисника. Постраждала отримала незначні травми. Точний опис нападника невідомий. За словами жертви нападу, це був кремезний чоловік старше 30 років.

Інший випадок стався 10 липня у сквері Усачова. Дві жінки повертались до своєї автівки та помітили підозрілого чоловіка. Він знімав їх на мобільний телефон та тримав у руці синій велосипедний трос. Однак чоловіка перехопили небайдужі перехожі та, за словами однієї з жінок, “провели бесіду”. Про подальший розвиток подій не повідомляється. На думку мешканців, нападників може бути декілька, адже жертви надавали різні описи своїх нападників. Чи подавали постраждалі заяви до поліції — наразі невідомо.