Мешканці ж/м Тополя мають намір оскаржити рішення Дніпровської міськради про будівництво крематорію

logo

Мешканці ж/м Тополя мають намір оскаржити рішення Дніпровської міськради про будівництво крематорію

Мешканці ж/м Тополя-3 мають намір оскаржити рішення Дніпровської міськради про будівництво крематорію. Перш за все через те, що міська рада досі не надала відповідну допроектну документацію з висновками екологічної експертизи. Про це кореспондент Дніпрограда дізнався зі слів місцевої активістки Світлани Корнілової.

До кінця наступного року у Дніпрі планують побудувати крематорій, аргументуючи це заповненістю існуючих кладовищ та неможливістю створення нових.

За словами активістки, крематорій – досить непогана ідея, однак мешканці Тополя-3 все одно з обережністю ставляться до цього рішення. Перш за все через недовіру до влади. Так, міськрада ніяк не реагує на запити містян щодо надання їм будь-якої документації щодо будівництва.

«Ми досі не отримали відповідну документацію з усіма параметрами майбутнього крематорію. Ми не знаємо, які саме шкідливі речовини і в якій кількості будуть викидатися у повітря, тому вимагаємо від міськради спочатку надати висновки допроектної екологічної експертизи, а потім вже будувати крематорій», — зазначила Світлана Корнілова.

Окрім цього, міськрада прибільшує щодо розташування найближчих житлових будинків до крематорію. Активістка стверджує, що у 450  метрах від крематорію є гуртожиток, хоча за словами Михайла Лисенка, найближчий будинок знаходиться за 1300 метрів. Нагадаємо, що відповідно до норм, найближчий житловий будинок має знаходитися мінімум за 500 метрів до крематорію.

Автор: Уляна ОЖИНСЬКА