Мешканці Дніпропетровщини продовжать отримувати виплати соціальної допомоги через Укрпошту

logo

image

На період воєнного стану мешканці Дніпропетровщини продовжать отримувати виплати соціальної допомоги через Укрпошту. Про це йдеться в пресрелізі облдержадміністрації, який отримало Суспільне.

«Державні установи роблять все, щоб навіть в умовах воєнного стану мешканці в березні отримали свої виплати. Частина нараховуватиметься на банківські картки. Працюємо над тим, аби люди змогли отримувати допомогу й на руки. Такі розрахунки здійснюватиме Укрпошта», – зазначила директорка департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена Кришень.

Куди звертатися та як діяти, аби отримати кошти

Для людей, які не виїжджали та знаходяться за постійним місцем проживання, нічого не зміниться. Вони отримуватимуть пенсію, субсидію, соціальну допомогу вдома, або можуть забрати кошти у своїх відділеннях Укрпошти.

Людям, які евакуювалися потрібно зателефонувати до контакт-центру Укрпошти за номером 0800 300 545. Можна звертатися до Пенсійного фонду – 0 800 503 753 або передати інформацію через особистий кабінет. Варто повідомити нову адресу, прізвище, ім’я та по батькові одержувача грошової допомоги, паспортні дані та контактний номер телефону. Зазначити спосіб отримання виплат: за адресою або у відділенні Укрпошти.

Усі види допомоги нараховані, кошти отримані. Область розпочала виплату пенсій. Виплата матеріальної допомоги, пільг та субсидій розпочнеться 7 березня.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро