Мешканці Авіаторського обговорили із владою Дніпра як жити далі

logo
201210_meshkanci_aviatorskogo_obgovorili_iz_vlad.jpeg


Мешканці Авіаторського обговорили із владою Дніпра як жити далі

Сьогодні, 24 листопада, у Авіаторському місцеві мешканці зустрілися із міською владою Дніпра, яка відтепер буде опікуватися житловим фондом селища, повідомляє Дніпроград.

Зустріч пройшла біля другого корпусу школи №137. 

“Ми знаємо про усі ваші проблеми і будемо займатися ними. Але всі ви повинні зрозуміти, що за попередні роки їх накопичилося тут дуже багато, тому процес ліквідації цих проблем затягнеться не на один рік. У найближчий час ми обговоримо першочергові потреби селища і почнемо вирішувати їх вже з наступного року”, — повідомив мешканцям Авіаторського Борис Філатов.

Міський голова також звернув увагу і на критичний стан місцевих доріг. На це Михайло Лисенко зазначив, що протягом 2018 року на більшості доріг Авіаторського проведуть поступовий ямковий ремонт. Окрім цього комунальні служби Дніпра візьмуться та теплоізоляцію теплотрас, вуличне освітлення, навчальні заклади та інші сфери, які зазначені у акті прийому-передачі, підписаним міським головою напередодні.

Борис Філатов зауважив, що процесом повернення Авіаторського до складу Дніпра опікується народний депутат Андрій Денисенко, який з самого початку своєї каденції лобіює інтереси місцевих мешканців як і на місцевому рівні, так і у Верховній Раді. За три роки співпраці із владою Дніпра було зроблено усе для того, щоб селище повернулося у склад міста. Тепер черга за обласною державною адміністрацією, Кабміном та іншими депутатами Верховної Ради.

Нагадаємо, що процес приєднання Авіаторського було інційовано Андрієм Денисенко ще декілька років тому. Так, командою нардепа до департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради було передано проект землеустрою щодо зміни меж міста. 

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?