Мер Дніпра розповів, чому Дніпро не сповзає в «червону зону», — «Ми не втрачали час даремно» (ВІДЕО)

logo

Опубликовано: 08.04.2021, 08:17

В ефірі програми «Грані» на 34-телеканалі мер Дніпра Борис Філатов розповів про ситуацію з COVID-19 і тому, наскільки Дніпро близький до «червоній зоні», повідомляє Дніпровська Панорама.

 

«Якщо ми говоримо про завантаження наших лікувальних установ, то це десь близько 65% ліжок з киснем. На відміну від інших міст, у нас ситуація стабільна. З тестуванням у нас теж ситуація стабільна », — зазначив мер Дніпра.

 

 

За словами Бориса Філатова, Дніпру вдається залишатися в «помаранчевій» зоні, завдяки своєчасній підготовці. Міський голова нагадав, що ще в лютому 2020 року м виділив резервний фонд для боротьби з епідемією.

 

Крім того, мер Дніпра подякував городян, які почули місцеве самоврядування і медиків, дотримуючись протиепідемічні вимоги. Зокрема, — носять маски і дотримуються соціальну дистанцію.

 

Борис Філатов також підкреслив, що лише від спільних зусиль місцевої влади і свідомості городян залежить, — чи потрапить Дніпро в «червону зону».

За матеріалами: Дніпровська Панорама.

Новости по теме:• Чому на Новому мості Дніпра підстрибують автівки• До Дніпра авіацією з ООС евакуювали травмованого бійця (ФОТО)• На будівництві запорізьких мостів виконано 40% з запланованого на 2021 р.• Мер Дніпра Борис Філатов летить у космос• В Днепре популярные электрички меняют график движения: подробное расписание• Філатов став на коліна, Корбан вклонився — акція в Дніпропетровську за єдність України (ВІДЕО)

Комментарии

Facebook ()

ВКонтакте