Мер Дніпра допоможе евакуювати містян до західної України: подробиці

logo

Мер Дніпра допоможе евакуювати містян до західної України: подробиці

Через загрозу війни Філатов вирішив допомогти покинути місто дітям, жінкам та літнім людям. Він забезпечить їх пайками та домовиться за койки. Проте чоловіків він попередив, що Дніпро потребує їх допомоги.

Про це міський голова Дніпра Борис Філатов повідомив під час звернення.

«Йдеться виключно про дітей, старих, про тих, хто потребує допомоги. Але не йдеться про чоловіків від 18 до 60 років. Найближчим часом ми оприлюднимо відповідну інформацію. Усі охочі виїхати зможуть отримати із собою продуктову пайку. Мери західних міст приймуть, розмістять та нададуть всю необхідну допомогу. Для цього ми маємо повні домовленості. Зараз працюємо щодо взаємодії та координації», — заявив Борис Філатов.

За його словами, зараз тривають перемовини з «Укрзалізницею» щодо відправлення прямих потягів до західних областей. Крім того, дороги на виїзд з Дніпра відкриті.

Також мер розповів, що сьогодні вночі пересування ворожих військ було зупинено у всіх напрямках. Наразі на території Дніпропетровщини їх не чекають. Ситуація під контролем військової адміністрації, сил Нацгвардії та національної поліції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію