Медики боролися до останнього: від отриманого поранення помер військовий з Дніпропетровщини

logo

Главная страница / Важливо / Медики боролися до останнього: від отриманого поранення помер військовий з Дніпропетровщини Медики боролися до останнього: від отриманого поранення помер військовий з Дніпропетровщини

Від отриманого поранення загинув сержант Сергій Кондратенко

Жорстока війна, нещадно забираючи життя наших хоробрих захисників, несе за собою невимовний біль. Ціною неймовірних зусиль та власного життя вони здобувають перемогу, наближаючи Україну до омріяного миру. Так, Дніпропетровщину знову сколихнула трагічна звістка – 5 липня 2024 року на Сумщині від отриманого поранення загинув наш земляк, сержант Сергій Кондратенко.Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на фейсбук–сторінку Покровської територіальної громади.

Чоловік народився 2 січня 1994 року в селі Коломийці, був наймолодшим сином в родині. Отримав середню освіту у Коломійцівській школі.

«Сергійбув спокійним, скромним, вихованим та порядним. З дитинства відповідально ставився до будь-якої справи. Після школи закінчив вище професійне училище№17», – йдеться в повідомленні.

З 2013 по 2015 проходив військову службу в Збройних силах України. Після служби в армії працював у ТОВ “Обрій”.

З перших днів війни Сергій долучився до лав Збройних сил України, відчайдушно боровся з ворогом та захищав рідний край.

2 липня Сергій Олександрович отримав поранення поблизунаселеного пункту Кіндратівка Сумської області.

До останнього подиху лікарі боролися за його життя, але на превеликий жаль, поранення було надто важким. На 31-му році життя серце Сергія зупинилось.

Доземний уклін сміливому, мужньому захиснику нашому земляку!

Фото: Покровська територіальна громада.

Раніше ми писали, уДніпрі під час ракетної атаки 3 липня загинув вчений, який довгий час викладав в ДНУ.