Медперсонал виснажений, падає з ніг: інфекціоніст показав відео з лікарні Дніпра

logo

image

Інфекційне відділення клінічної міської лікарні №21 заповнене пацієнтами з коронавірусом COVID-19. Медики роблять усе можливе, аби врятувати людей.

Детальніше ситуацію у лікарні описав та показав лікар-інфекціоніст Володимир Чумак. Відповідні відео він опублікував на своїй фейсбук-сторінці.

Чумак наголосив, що бачив, як люди похилого віку, яким уже за 80, перебуваючи в лікарні з COVID-19 та іншими супутніми захворюваннями, святкували діамантове весілля.

«Я бачив, як люди втрачали надію, коли твоя рідна людина лежить у важкому стані, а ти у цей час здоровий чекаєш його вдома», – зазначив інфекціоніст.

Й додав, що бачив й скорботу в очах медичних працівників, коли помирає пацієнт, якого всіма силами намагалися врятувати. А все тому, що вірус виявився сильнішим.

Чумак: Одна надія – маска та дистанція

Лікар закликав усіх почати відчувати цінність життя. Адже хвороба помолодшала й стала агресивнішою. Вона продовжує лякати і, на жаль, робить це вдало.

Відділення заповнене. Медсестри й весь медичний персонал виснажені. Всі падають з ніг та вичавлюють білизну від поту,– наголосив Чумак.

«Цілодобовий пекельна праця, яка завдає душевних ран. Одна надія – маска на обличчі й дистанція в громадських місцях. Пам’ятайте про це, це важливо», – підсумував він.

Лікар спілкується з пацієнткою у лікарні Дніпра: дивіться відео

Ситуація у клінічній лікарні №21 у Дніпрі: дивіться відео

Коронавірус на Дніпропетровщині: актуальні новини